משטח קפיצה לטרמפולינה

משטח קפיצה לטרמפולינה

מהפריטים שמתקלקלים הכי מהר בטרמפולינה, ניתן למצוא את משטח הקפיצה שלה. משטח קפיצה לטרמפולינה, מטבע הדברים, מאבד מחוזקו ונעשה פחות בטיחותי. יש מה לעשות בנידון ועל כך ועוד, נביא במאמר מקפיץ זה.

משטח קפיצה לטרמפולינה

לא פעם קרה שילדים קפצו על הטרמפולינה הביתית שלהם והיא נקרעה או שנחקה. אם יש משהו שתצטרכו לעשות בתור הורים, הוא להתכונן למצב כזה ולהתאים את המשטח לאופי המתקן שלכם. ברשת, תוכלו למצוא מגוון מוצרים הקשורים לטרמפולינה הביתית שלכם.

כיצד לבחור טרמפולינה לבית?

אם אתם מחפשים טיפים כיצד לבחור טרמפולינה, אז אתם במקום הנכון. ישנן מספר טעויות שאנשים עושים כשהם קונים את הטרמפולינה הראשונה שלהם, מה שלעתים מביא לכך, שהם יצטרכו להוציא יותר כסף כדי לפתור את הבעיה. 

אם תערכו קצת מחקר לפני כן, תוכלו להימנע מהטעויות הללו, וסביר להניח שזה ישאיר לכם יותר כסף בכיס, ותבטיחו שמי שמשתמש בטרמפולינה שלכם יהיה בטוח ומאובטח כהלכה וכולם ייהנו ממנה.

טרמפולינה שמתאימה לחצר – איזה לקנות?

אם אתם מתכוונים להוסיף טרמפולינה לחצר האחורית שלכם, גדולה יותר היא לא תמיד טובה יותר. אם יש לכם מקום מוגבל, טרמפולינה גדולה מדי תפגע בעצים או בחזית המרפסת שלכם או במכשולים אחרים. זה יכול לגרום למתחם הטרמפולינה להינזק או יכול ליצור סכנות סביב הטרמפולינה שלכם.

בטיחות

לעצות בטיחות בסיסיות נוספות בנושא ציוד ספורט, קראו את המדריך לעצות בטיחות בטרמפולינה. אם אתם שוקלים לקנות טרמפולינה, מדדו את רוחב ועומק החצר שלכם ובדקו אותה עם גודל הטרמפולינה, לא רק עם גודל המחצלת. 

אם אתם מוגבלים במקום, אתם יכולים לבחור טרמפולינה מלבנית, כאשר הקפיצים נמצאים מתחת לטרמפולינה, מה שיהפוך אותה לקטנה יותר.