טיפול בפטריות בציפורניים

טיפולים בזיהומים פטרייתיים בציפורניים, יכולים להיות קשים. שוחחו עם פודיאטור מומחה או הרופא שלכם אם אסטרטגיות טיפול עצמי ומוצרים ללא מרשם לא עזרו לריפוי. הטיפול תלוי בחומרת מצבכם ובסוג הפטרייה הגורמת לו.

טיפול בפטריות בציפורניים

פטרת ציפורניים משפיעה על מיליוני אנשים בעולם. לאחר שעברתם את זה פעם אחת, זה בדרך כלל מאובחן בעצמו בקלות. זיהומים פטרייתיים בציפורניים, יכולים להתפתח על העור ועל הציפורניים ממגוון מקורות. 

תבניות, שמרים ופטריות שבאים במגע עם הגוף, יכולים לצמוח בסדקי הציפורן או העור המקיפים את הציפורן. 

תופעות לוואי ברגלים

אם אתם מפתחים פטריית ציפורניים, ציפורן הרגליים שלכם עשויות להפוך ללבנות או שיכול להופיע עליה כתמים צהובים ואף ריח מוזר או רע. 

ציפורן נגועה עלולה גם להיות שבירה, משוננת ומתפוררת. למרבה המזל, קיימות מגוון אפשרויות טיפול בפטרת ציפורניים, כולל תרופות טבעיות, תרופות ללא מרשם ותרופות מרשם. 

עם זאת, רוב האנשים מתחילים עם פריטים שיש להם בבית לפני שהם רוכשים תרופות או מבקרים אצל הרופא שלהם. 

תה שחור והקשר שלו לטיפול בפטרת ציפורניים

השריית כפות רגליים בתה רגיל, יכולה להועיל גם לטיפול בציפורן ברגליים או בפטרת כף הרגל. תה שחור מכיל חומצה טאנית המייבשת את כפות הרגליים, הורגת חיידקים ועוזרת לסגירת נקבוביות כף הרגל כדי להפחית את ההזעה. 

איך זה עובד?

מרתיחים שתי ליטר מים ואז מוסיפים 5 עד 6 שקיות תה. אפשרו לתה להתקרר ורק לאחר מכן, השרו את הרגליים שלכם למשך 30 דקות. 

ככל שתעשו ותחזרו על פעולה זו יותר ויותר, כך הרגל תתרפא מהר יותר. עם קצת מאמץ, אנחנו מאמינים שאתם תראו שיפור ניכר בפטרת הציפורן ברגל שלכם ובבריאותה הכללית.