אבחון טריקולוגי – למה עושים אותו?

אבחון טריקולוגי

כל אחת מאיתנו אוהבת לטפח את השיער שלה. אנחנו משתמשות במגוון רחב של תכשירים לשם כך, מבלות שעות רבות במספרה, מסרקות את השיער במשך זמן רב ובכלל דואגות לשמור ולטפח אותו, מתוך הבנה שהוא אחד הסממנים שמאפיינים את המראה שלנו. אנחנו לא יכולות לדמיין את המראה שלנו בלי שיער ראש, וככל שהוא יהיה מטופח ויפה יותר, כך אנחנו נרגיש יותר מטופחות. 

על מנת שנוכל לדעת כיצד לטפל ולטפח את השיער, כיצד נוכל להתמודד עם בעיות שונות שעלולות להיווצר בו, הרי שאנחנו חייבות לעבור תהליך של אבחון טריקולוגי מקצועי. לשם כך אנחנו יכולות להיעזר באבחון של הייר קליניק. 

אבחון זה מאפשר לדעת מה איכות השיער, מה החוזק שלו, עד כמה הוא בריא, מה הנקודות הבעייתיות שלו, ומה אנחנו יכולות לעשות בשביל לשמור ולטפח אותו, לחזק אותו בצורה איכותית. האבחון חייב להתבצע על ידי גורמי מקצוע שמתמחים בתחום זאת על מנת שנוכל לקבל מענה אמיתי ואיכותי. 

איפה ואיך נעשה אבחון טריולוגי? 

אבחון כזה יכול להתבצע, כאמור, אך ורק על ידי אנשי מקצוע. הוא נעשה במרכזים ומרפאות מתאימות כמו הייר קליניק, ראי באתר https://hairclinic.co.il. כאשר ישנם כלים שונים בעזרתו ניתן לאבחן את מצב השיער, בין אם זה מצב השורשים, מצב הקרקפת עליו השיער גדל, ותנאים אחרים שיכולים להשפיע על אופי הגידול של השיער וכן על הטיפוח שלו. 

חשוב לציין, בשביל לספק לשיער טיפול איכותי, טיפול ברמה גבוהה, חייבים לעבור אבחון כזה. אחרת הטיפול יתבסס על פעולות לא מבוססות שעלולות לגרום נזק לשיער או לקרקפת. 

על מנת לבצע טיפול ברמה הגבוהה ביותר, יש להיעזר באנשי מקצוע וכן בכלים איכותיים, מקצועיים שיאפשרו טיפול יעיל, אפקטיבי, וכזה שיציג תמונת מצב מלאה. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

תוכנית אימונים למתחילים

תוכנית אימונים למתחילים

אם כבר זמן מה אתה מרגיש שאתה חייב להתחיל לשמור על תזונה בריאה יותר וכושר גופני, חשוב מאוד שלא תדחה את זה ותעשה את זה כמה שיותר מהר. לא מעט אנשים מרגישים פחות בריאים ונינוחים בשל העובדה שהם לא מקפידים

קרא עוד »
טיפול רגשי CBT?

מה צריך לדעת על טיפול רגשי CBT?

בעידן הנוכחי יש אינספור שיטות ודרכים שמתפתחים עדיין. אלו מציעים פתרונות למצבים שונים וחותרים להוביל כל אחד מאתנו אל האושר ואל ההצלחה שלו. אחת השיטות הפופולאריות ששמן נישא ברבים הינו טיפול רגשי CBT עם מעיין ביטון. וכדאי להבין מהי השיטה

קרא עוד »
מגזין שייברס

הסרת שיער: מידע בסיסי למתחילים

לא מעט גברים פונים בשנים האחרונות לחברות ואנשי מקצוע, לצורך הסרת שיער מגופם או גילוח שיער הפנים בצורה מסודרת ומקצועית. מאחר ומדובר בעניין רציני שיכול להשפיע על עור הגוף וכן על היבטים בריאותיים שונים, צריך להכיר את הנושא ולדעת למי

קרא עוד »