מאמי מייקאובר

1673072-min

מאמי מייקאובר לאחר לידה הינו הליך המתבצע כניתוח שצובר פופולריות רבה בשנים האחרונות בארץ, בארה”ב ואיך לא, באירופה. מדובר בהליך כירורגי פלסטי כזה המותאם לנשים שסיימו את פרק הילודה בחייהן ומשלב כמה אזורי טיפול במהלך הניתוח.

מאמי מייקאובר

המטרה של מאמי מייקאובר, היא להחזיר את צורת ומראה גוף האישה לאחר לידה. נשים רבות מבחינות בשינויים בגופם לאחר ההיריון. ישנם אזורים רבים בגוף שניתן לטפל בהם, לרוב לשדיים, לבטן, למותניים, לאברי המין והישבן.

מהפך של מאמי מייקאובר, מבוצע בדרך כלל כהליך של שלב אחד. ישנן טכניקות רבות המשמשות לביצוע הליך זה, ויש לקחת בחשבון גורמים רבים בבחירת הטכניקות הטובות ביותר.

איך זה עובד?

לידות, הולכים ומשנים את גופה של האישה, והדברים לא תמיד חוזרים כפי שהיו בעבר. מנתח קוסמטי מיומן, יכול לעזור לאישה להתמודד עם ההשפעות של לידה, להחזיר את צורת האישה כמו שהיה לפני הלידה או אפילו לשפר אותה באמצעות פרוצדורות מותאמות אישית לגוף.

המנתח הפלסטי, יתאים את הטיפול האישה למראה שאותה היא רוצה לשחזר ויהפוך אותה להרבה יותר יפה מכפי שהיית לפני כן. זהו הליך לא מסוכן ואינו מצריך תרופות או תוספי שיפור קיצוניים. רצוי לעשות ולעבור הליך זה רק אצל המומחים ביותר בתחום.

מה זה בעצם מאמי מייקאובר?

“מאמי מייקאובר”, הוא המונח המוכר כמערך אישי של פרוצדורות קוסמטיות שנועדו לסייע לנשים להתמודד עם ההשפעות הנפוצות של לידה והזדקנות על הפנים, השדיים והגוף ולשחזר או לשפר את המראה שלהן לפני ההיריון.

מהליך זה, יכול לכלול ניתוחים קוסמטיים, טיפולים שאינם ניתוחיים, או שילוב של שניהם, וכך, לגרום לגוף האישה להיות זהה במידת מה, כמו לפני תקופת הלידות.

פנו עוד היום – חתך הזהב מגזין טיפולים אסתטיים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

מזה התקף חרדה?

מזה התקף חרדה? ואיך מטפלים בזה

כל אחד שיצא לו להתמודד עם התקף חרדה לפחות פעם אחת בחייו, מבין עד כמה זו חוויה שיכולה להיות לא נעימה. מדובר במצב שבו רמת החרדה הכללית עולה ונוצר פחד שלעתים איננו מוסבר. כתוצאה מכך לחץ הדם עולה וכל הגוף

קרא עוד »
אבקת חלבון איכותית

איך לבחור אבקת חלבון איכותית

אבקות החלבון הינן בין המוצרים הפופולאריים בקרב ספורטאים ומפתח גוף בשנים האחרונות. ניתן למצוא בשוק המון יצרניות של אבקות חלבון המייצרות מגוון של אבקות חלבון. אבקות המכילות סוג אחד של חלבון, אבקות חלבון משולבות פחמימות ושומנים, חלבון חלבונים, אבקות חלבון

קרא עוד »

חטיפי חלבון מומלצים

חטיף חלבון מסייע לרבים לשמור על מסת שרירים טובה, כמו גם לבנות שרירים ולספק את כול האנרגיה הנחוצה לפני ואחרי אימון כושר. כיום, גם אנשים שנמצאים 3 פעמים בשבוע בחדר הכושר צורכים חטיפי חלבון על מנת להשלים את מנת החלבונים

קרא עוד »