איך מקבלים פיצויים לאחר תאונת דרכים?

אין ספק שאחד הרגעים הכי פחות נעימים בחיים שלנו, היא תאונת דרכים. אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות מעורב בתאונה אשר עלולה לגרום לו נזק פיזי או נפשי. אך לצערנו, לא תמיד זה תלוי בנו, ועלינו לדעת כיצד לנהוג במקרה וחס וחלילה אנחנו מעורבים בתאונת דרכים כזו או אחרת.

בעיקרון, ברגע שאנחנו מעורבים בתאונת דרכים, ואנחנו מתמודדים עם פגיעה פיזית או אחרת, אז עלינו לפנות אל חברת הביטוח בשביל לקבל את הפיצוי על התאונה. יש לנו אפשרות לתבוע את חברת הביטוח על רקע הפגיעה, בין אם אנחנו הולכי רגל, נוסעים או נהגים ברכב.

על מנת לעשות את זה בצורה נכונה, מוטב שנפנה אל עורך דין לתאונות דרכים שמתמחה בתחום. הוא ידאג לקחת מאיתנו את כל פרטי התאונה, כמובן שהוא יידאג גם לקחת את המידע מגורמים נוספים, כולל המשטרה, על מנת להוכיח את סוג התאונה וההיקף שלה, הוא ידאג להשתמש במומחים, זאת בשביל להוכיח את סוג הפגיעה איתה אנחנו מתמודדים, בשביל שנוכל לקבל פיצוי בהתאם.

איך אנחנו עושים את זה בפועל?

למעשה, ברגע שאנחנו מעורבים בתאונת דרכים, אם אנחנו נהגים, אז נוכל לבצע את התהליך דרך חברת הביטוח שלנו אשר תתבע את חברת הביטוח של הנהג השני על התאונה. אם אנחנו הולכי רגל, אז יש לנו אפשרות לתבוע דרך חברה שמטפלת בכך.

כאמור, אנחנו צריכים לשכור את שירותיו של עורך דין שמתמחה בתחום, בשביל שנוכל לקבל את כל מה שמגיע לנו, הוא יעמוד על הזכויות שלנו וידאג לאינטרס באופן מלא, בשביל שלא נמצא את עצמנו ללא פיצוי וללא אפשרות לטפל בעצמנו כפי שנדרש, על פי המקרה שלנו.