עושים כושר בבית – 3 אביזרים שהם פשוט MUST

אימוני כושר באמצעות חגורות כושר תופס תאוצה רבה, לאור נוחותם של האימונים מצד אחד והתוצאות המצוינות מצד שני.

לקוחות רכשו סוגים שונים של גומיות התנגדות באתר fitbander כדי ליהנות מאימונים בכל מקום ובכל זמן. בבית, בחדר הכושר, בפארק, בפיקניק ועוד. קיימים סוגים רבים של גומיות ומי שמעוניין שיהיו לו את המוצרים הבסיסיים בבית כמו גומיות התנגדות, גומיות ירך וגומיות אימון מקצועיות המכילים אביזרים רבים.

לקוחות רבים קונים אותם בדרך כלל ומנצלים זמן פנוי לטובת הכושר והספורט האישי.

גומיות התנגדות 

לגומיות התנגדות יש יכולות מצוינות בכל מה שקשור לפיתוח השרירים ולחיזוקם. אימון באמצעות הגומיות הללו מחולל תוך זמן קצר יחסית פלאים. אפשר לראות כיצד חל שינוי בשרירים והם מחוזקים הרבה יותר. ניכרת השפעה על שרירי הבטן, הזרועות, השכמות, שרירי הירך, הכתפיים ועוד. 

גומיות ירך 

גומיות ירך מיועדות לטיפול בכל סבב הירך, שרירים פנימיים וחיצוניים. מניחים את הגומייה סביב הירכיים ועוטפים אותן. לאחר מכן מבצעים תרגילים המותאמים לרמת הכושר הפיזי של כל אדם. החגורות הקיימות בצבעים שונים מסמלות את דרגת הקושי בכל אחת מהחגורות ובהתאם לכך המתאמנים מעלים את רמת האימון והסיבולת כדי להגיע לתוצאות טובות יותר.

סט גומיות אימון מקצועיות 

גומיות אימון לרגליים ולידיים בכמה דגמים ודרגות קושי, מאפשרים לכל מתאמן לבצע אין ספור תרגילים ואימונים בכל יום. השימוש בקשת רחבה של חגורות  מאפשר להתאמן באופן ממוקד על איברים ספציפיים כמו שרירי הגב, שרירי הבטן, הזרועות וכל צורך אחר בגוף.

לאימונים הספורטיביים הלו יש גם תוצאות נאות הכוללות איבוד קלוריות, הצרת המותניים, חילוף חומרים מהיר הרבה יותר ואיבוד כמה קילוגרמים ולכן השימוש בהם הוא תכוף.