ציפורניים ברגליים – איך לשמור על ציפורניים מסודרות

ציפורניים ברגליים

ציפורני הרגליים הם נקודה חלשה אצל הרבה מאוד אנשים בשל העובדה כי הן קשות יותר ויבשות יותר לעומת ציפורני הידיים. אך עם זאת, לא צריך לסבול וישנן דרכים שונות איך לשמור על ציפורניים מסודרות ברגליים.

צמצום חשיפה לחומרים כימיים

אחד מהדברים שמשפיעים מאוד על בריאות הציפורניים הוא החשיפה לחומרים כימיים. ציפורניים שחשופות לחומרים אלו באופן קבוע עלולות לאבד מהחיוניות שלהן, מהלחות שלהן ולהתייבש. מה שזה אומר בעצם, שציפורניים יבשות נסדקות מהר מאוד, נשברות ונהרסות יותר ויותר ככל שעובר הזמן. אז אם אתם מסתובבים באזורים בהם אתם חוששים שתיחשפו לחומרים כימיים, כדאי מאוד שתקפידו לגרוב גרביים ולא להסתובב יחפים באזור.

שימוש בתכשירי טיפוח

אם אתם סובלים מציפורניים בעלות מראה לא אסתטי, כדאי מאוד להקפיד על שימוש בתכשירי טיפוח ייעודיים לציפורניים על מנת לשמור עליהן ולגרום להן להיראות טוב. האמת היא, שמרבית תכשירי הטיפוח לידיים, מתאימים גם לציפורניים, כך שלא צריך לחפש או לרכוש תכשירים נפרדים. השימוש בתכשירי טיפוח מעניק לציפורניים תוספת של לחות בשילוב עם חומרים מזינים ובריאים ומאפשר לכם לשמור על ציפורניים מסודרות, כמובן שיש צורך להקפיד גם על טיפולי מניקור בציפורניים ברחובות .

טיפולי פדיקור להגנה מושלמת

דרך נוספת לשמור על ציפורניים מסודרות ברגליים היא על ידי הקפדה על טיפולי פדיקור באופן קבוע. טיפולי פדיקור הם טיפולי יופי לציפורניים הכוללים הסרת שאריות עור יבש, ניקוי הציפורניים, עיסוי באמצעות תכשירים וטיפול יסודי בפטרת הציפורן. את טיפולי הפדיקור ניתן לקבל אצל קוסמטיקאים וקוסמטיקאיות פרטיים וכן במכוני טיפוח ויופי שמתמחים בהענקת טיפולים מהסוג הזה.

במאמר מוסגר נוסיף ונאמר, כי לא חייבים לסבול מפטרת הציפורן או מציפורניים סדוקות או יבשות בשביל לגשת לטיפולי פדיקור אצל קוסמטיקאית ברחובות והסביבה המתמחה בפדיקור ומניקור . ניתן גם לבצע את הטיפולים להנאה בלבד ולהענקת מראה מטופח ומושלם לציפורניים.