טיפול לשיקום הפה – 3 טיפולים נפוצים

שיקום הפה הינו תחום רב מאוד במאמר זה נבצע סקירה של 3 טיפולים נפוצים בתחום שיקום הפה.

1. שתלים דנטליים 

שיקום של פה עבר בעשור האחרון הפיכה משמעותית. העידן המודרני הביא אל תחום רפואת השיניים טיפולים מתקדמים תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות, ראו בלינק. הידועה בניהם היא השתלת שיניים. בהשתלת שיניים עושים בשתל במהווה תחליף לשורש השן ולאחר קליטת השתל בעצם הלסת ניתן להרכיב כתרים. טיפול זה נותן מענה עבור מצבים של חוסר שיניים בפה. לצד זה, שיקום הפה ו/או שיקום שיניים ידוע ביכולת מניעה של מחלה דנטלית, דוגמת עששת.  שתלים דנטליים מהווים מענה אפקטיבי ומאוד אסתטי, והינם חלופה מצוינת למי שמתאים להליך. אין ספק לשיקום פה מסוג זה יש יתרונות רבים מול שימוש בשיניים תותבות.

2. שיקום של פה תוך כדי הרדמה מלאה

לאנשים החוששים מרופאי שיניים ישנה אפשרות לבצע טיפולים בהרדמה מלאה בכדי למנוע את החרדה והקושי בטיפול. חשבו להדגיש כי כאשר מדובר באנשים עם מחלות רגע ו/או שימוש בתרופות נדרשת אבחנה מדויקת של רופא של שיניים. הוא עשוי לבקש לדעת את כל מיני תרופות אשר נוטלים בטרם יאפיין את ראשיתו של טיפול של שיקום הפה שלכם.

3. שיקום של פה בתוך יום אחד

שיקום של פה בתוך יום אחד נותן מצבור של כמות רבה של טיפול של שיניים, כמו למשל – השתלת שיניים, סתימה, וגם עקירה כירורגית בתוך יום אחד. שיניים מטופחות מהוות הפנים שלכם. בוודאי אינכם רוצים להסתובב במקום עבודה שלכם בתוך פרוצדורה של טיפול של שיניים, כאשר אין ברשותכם את כלל השיניים שלכם. במציאות של היום אין כל גורם אשר בגינו תסתובבו כה, על ידי טיפול אשר הלה עכשווי של שיקום של פה בתוך יום אחד.