יתרונות אימון בלוחות איזון

אימון בלוחות איזון

לוחות איזון אלו לוחות ייעודיים שיש להם מטרה מוגדרת – לאתגר מתאמנים בתרגול שלהם, ולפתוח בפניהם אפשרות לתרגול מגוון ומותאם לנתונים, למטרות וליכולות הנוכחיות שלהם. כל מי שיש לו מעט ידע באימון ובכושר יודע, כי שיווי משקל הינו יכולת נרכשת ובעלת חשיבות עצומה. וכל זאת למה? ראשית בכלל ההיבט השימושי והיומיומי. כאשר יש לנו שיווי משקל מעולה כל החיים שלנו טובים ומאוזנים יותר. ושנית בגלל הסיבה הפשוטה ששיווי משקל הינו תוצאה של שרירי ליבה חזקים שעושים את העבודה. לכן, אם נעבוד על שיווי משקל אנחנו בעצם עובדים על שרירי הליבה, ואנחנו מחזקים את גופנו בצורה אינטנסיבית ויעילה.

לוחות איזון, למה זה כל כך טוב?

  • היתרון הראשון הוא כאמור, העובדה שלוחות אלו (גלשני סופט T&Y) מאתגרים את האיזון ואת שיווי המשקל שלנו. נתון שבעצם מוכיח שאנחנו עובדים על השרירים הללו. מה שמחזק בנו את שרירי הליבה ומוציא אותנו מאומנים וחזקים יותר.
  • לוחות איזון מלמדים אותנו לעבוד על השרירים הללו. נכון, יש לא מעט תרגילים שיכולים לעזור לנו לאמן את השרירים ולייצב את שיווי המשקל, יש הרי מבחר מכשירי כושר ביתיים. אבל לא תמיד יש לנו את הפנאי, את ההדרכה או את החשק לתרגל כך. במקרים רבים יהיה נכון יותר לתרגל בעזרת אביזר ייעודי. הוא ממקד אותנו לתרגול נכון ומדויק, ועוזר לנו לפעול בצורה תועלתית. זה בדיוק מה שלוח אימון מביא עמו. הוא מציב אותנו בפני אתגרים מוגדרים מאוד שעוזרים לנו לדבוק במטרה ולהשיג אותה.
  • לוח איזון הינו פריט שיכול להתאים לשימוש ביתי כמו גם לשימוש במכון הכושר. נקודה זו מעלה מאוד את הערך שלו. שכן אם אנחנו יכולים להצטייד בלוח אימון ולהיעזר בו באימון הביתי, הרי הצלחנו לסגל לעצמנו אימון כאורח חיים.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

להתאמן בטאי צ'י לבד

איך להתחיל להתאמן בטאי צ’י לבד

כל אחד מאיתנו היה שמח אם היה לו רגע אחד של פנאי, בו הוא יכול להתנתק מהכל, לתת לגוף שלו להירגע מתלאות היום, מהלחצים והמתחים שאופפים אותו, להתחבר אל עצמו וליהנות מזרימת אנרגיה בצורה נכונה. יש מי שבוחר להשתמש ברגע

קרא עוד »
התקן תוך רחמי

יתרונות וחסרונות בהתקן תוך רחמי

חרף העובדה כי התקן תוך רחמי ההורמונלי מהווה אמצעי מניעה אפקטיבי, ישנם קיימים כמה אלמנטים שנדרש לבחון בטרם קבלת החלטה על עשיית השימוש בו. > למדו איך למנוע הריון ללא שימוש בהורמונים מה הינם החסרונות של התקן תוך רחמי הורמונלי?

קרא עוד »
תרגילים להצערת הפנים

תרגילים להצערת הפנים

כל אחד אוהב לגלות במראה כי הפנים שלו יפות וחלקות והוא נראה צעיר מכפי גילו. אבל מה, לא תמיד הרצון הזה עולה בקנה אחד עם המציאות, במיוחד כאשר מדובר על אנשים מבוגרים שבאופן טבעי, הם בעלי עור מקומט יותר ובעלי

קרא עוד »