ניתוחים אסטטיים ללא ניתוח

ניתוחים אסטטיים ללא ניתוח

ישנם ניתוחים אסטטיים רבים. אולם, לא תמיד חייבים לבצע את הטיפול דווקא באמצעות ניתוח כירוגי. לפעמים, ניתן לבצע את הניתוח בצורה שאינה פולשנית. במאמר זה, נביא דוגמאות שונות של "ניתוחים אסטטיים ללא ניתוח" , ממגוון תחומים  שונים של עולם הרפואה האסתטית.

https://dr-david.co.il תוכלו להתרשם ממגוון הטיפולים גם באתר

פיסול פנים ללא ניתוח:

התחום הבולט ביותר של הרפואה האסתטית, בה ניתן לבצע שינוי מהותי ללא ניתוח, הוא פיסול פנים. כבר לא צריך לנתח ולהחדיר שתלי סיליקון לפנים. כיום, ישנן טכניקות אחרות לכך. נביא מספר דוגמאות:

מילוי פנים ועיבוי שפתיים: כבר אין צורך לנתח כדי להעלים קמטים ולעבות שפתיים. את השפתיים מעבים באמצעות זריקות בוטקס. את הקמטים בפנים, ממלאים באמצעות הזרקה של חומרי מילוי שונים.

פיסול פנים ללא ניתוח: במשך שנים, היה צריך לעבור ניתוח מיוחד לפיסול פנים. כיום, ישנם טכניקות לא פולשניות, לפיסול הפנים. הטכניקה הבולטת ביותר- היא מתיחה של עור הפנים באמצעות חוטים.

מתיחת הצוואר ללא ניתוח: לא חייבים לבצע ניתוח פלסטי כדי למתוח ולהרים את עור הצוואר. אפשר להרים את עור הצוואר באמצעות החדרת חוטים וזיזים מברזל דק ועדין.

פיסול ותיקון אף ללא ניתוח: במשך שנים, מי שרצה לתקן ולשפר את מראה האף, היה צריך לעבור ניתוח פלסטי. אבל, כיום ניתן לפסל את מראה האף באמצעות טכניקות אחרות: למשל- הזרקות בוטקס, והזרקות של חומרי מילוי אחרים, בעלי סמיכות גבוהה מאוד.

טיפול בשקעים שחורים באזור העין: מי שסובלים משקעים שחורים ליד העין הנותנים מראה עייף, עצוב וחלש, כבר לא צריכים לנתח כדי להיראות רעננים. אפשר באמצעות הזרקות למלא את השקעים, ולקבל מראה חדש, דבר שמעניק לפנים מראה צעיר בלי ניתוח בכלל.

עיצוב הסנטר ללא ניתוח:

אפשר לעצב את הסנטר ללא ניתוח? כן- אפשר לעצב את הסנטר ללא ניתוח. כיצד? אפשר למלא את הסנטר, ולעצב מחדש את קווי המתאר של הסנטר, באמצעות חומרי מילוי מתקדמים. חומרים אלו, ממלאים השקעים ואי הסימטריה בשרירי הסנטר. במקרים מסוימים, יהיה צורך לשלב זריקות "בוטקס".

איך מרגישים המטופלים במהלך ואחרי הטיפולים?

אין ספק, שהמטופלים מרגישים אחרת כאשר הם עוברים את הטיפולים הללו ללא ניתוח. במרבית הטיפולים אין צורך בשום הרדמה. בחלק מהטיפולים, יש צורך בהרדמה מקומית באזור הטיפול. לרוב הטיפולים אין צורך בתקופת התאוששות. בדרך כלל, המטופלים יחושו אי נעימות קלה, שתחלוף בתוך יום.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

תוכנית אימונים למתחילים

תוכנית אימונים למתחילים

אם כבר זמן מה אתה מרגיש שאתה חייב להתחיל לשמור על תזונה בריאה יותר וכושר גופני, חשוב מאוד שלא תדחה את זה ותעשה את זה כמה שיותר מהר. לא מעט אנשים מרגישים פחות בריאים ונינוחים בשל העובדה שהם לא מקפידים

קרא עוד »
טיפול רגשי CBT?

מה צריך לדעת על טיפול רגשי CBT?

בעידן הנוכחי יש אינספור שיטות ודרכים שמתפתחים עדיין. אלו מציעים פתרונות למצבים שונים וחותרים להוביל כל אחד מאתנו אל האושר ואל ההצלחה שלו. אחת השיטות הפופולאריות ששמן נישא ברבים הינו טיפול רגשי CBT עם מעיין ביטון. וכדאי להבין מהי השיטה

קרא עוד »
מגזין שייברס

הסרת שיער: מידע בסיסי למתחילים

לא מעט גברים פונים בשנים האחרונות לחברות ואנשי מקצוע, לצורך הסרת שיער מגופם או גילוח שיער הפנים בצורה מסודרת ומקצועית. מאחר ומדובר בעניין רציני שיכול להשפיע על עור הגוף וכן על היבטים בריאותיים שונים, צריך להכיר את הנושא ולדעת למי

קרא עוד »