טיפול גמילה של ד"ר שגיא בליווי צמוד – איך זה עובד?

אם הילד שלכם מרטיב באופן תדיר בלילות, כנראה שהגיע זמן שלכם למצוא את השיטה הטובה ביותר עבור גמילת לילה עבורו. בעוד שישנם אנשים אשר בטוחים כי ילד אשר מרטיב בגיל מאוחר עושה זאת בשל סיבה פסיכולוגית כלשהי או מסיבה רפואית כלשהי, ישנם אנשים אשר מבינים כי לא מדובר בסיבה רפואית או פסיכולוגית כלשהי, אלא פשוט באי שליטה על הרפלקסים הנוגעים לכיווץ והרפיה של שלפוחית השתן. במיוחד עבור אותם ילדים ניתן להיעזר בטיפול הגמילה המיוחד והאיכותי של ד"ר טל שגיא. כאשר הטיפול מתבצע בצורה הטובה ביותר ובליווי צמוד של ד"ר קובי שגיא, כל ילד יכול להגיע לגמילת לילה מלאה תוך פרק זמן קצר.

מהו טיפול הגמילה של ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא?

אז מהו בעצם טיפול הגמילה של ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא? ובכן, ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא מודעים לכך שישנן סיבות שונות להרטבת לילה בקרב ילדים, אך הם יודעים גם שמחקרית הוכח שמרבית הילדים אינם סובלים מהרטבת לילה בשל סיבות רפואיות או פסיכולוגיות. על כן, במידה ושוללים את הסיבות המדוברות, זה הזמן לנסות את השיטה של ד"ר קובי וטל שגיא, אשר באמצעות מכשור מיוחד מסייעים לשלוט על האותות אשר המוח שלך לצורך שליטה על מנגנון ההתאפקות של הילד במהלך הלילה. באמצעות המכשור הילד לומד מתי יש צורך לכווץ את שלפוחית השתן במהלך הלילה ומתי יש צורך להרפות אותה. טיפול הגמילה של ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא מאפשר לכל ילד להיגמל תוך פרק זמן קצר בלילה בצורה הטובה ביותר.

אין ספק שכדאי לבחור בטיפול של ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא, בליווי צמוד שלהם, על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר בסופו של תהליך. מדובר על תהליך למידה שההורים צריכים להתגייס אליו אך הוא בהחלט שווה את זה.