ישר מאמא טבע: סגולות הטבע בשירות האדם

הומאוטריט מוצרים טבעיים

נכון, במקרים רבים המין האנושי פוגע בטבע ובמשאבים הרבים הקיימים מסביבו וזה בהחלט דבר מה פסול. עם זאת, ישנם הרבה מקרים בהם דווקא האדם מנצל את משאבי הטבע וסגולותיו בצורה חכמה ושאינה פוגעת בו ואלו בהחלט דברים שכדאי ללמוד מהם. כך או כך, אין מחלוקת על כך שאוצרות הטבע משמשים את בני האדם עוד משחר האנושות וככל שהזמן עובר, כך מתווספים יותר ויותר תחומים בהם זה נעשה. בואו נדבר על כמה מהבולטים והחשובים שבהם.

תוספי תזונה וצמחי מרפא

דוגמא מצוינת לאיך האדם מנצל את הטבע לטובתו עוד משחר האנושות. בעבר קראו להם תרופות סבתא והיום צמחי המרפא הם כבר חלק ממשנה סדורה של רפואה אלטרנטיבית והם אפילו חלק מהרפואה הקונבנציונלית. ניתן לרכוש דרך הומאוטריט מוצרים טבעיים וזו דוגמה לחברה אחת המשווקת בתפוצה רחבה מיצוי של צמחי מרפא שיכולים להקל על תסמינים של מחלות רבות. ישנם רבים המעדיפים לפנות קודם כל לצמחי המרפא בטרם יצרכו כימיקליים ותרופות עם תופעות לוואי, אך כדאי לעשות זאת בתיאום ובליווי של רופא בלבד.

גז טבעי

עם הגז הטבעי שמאגרים גדולים מתגלים בנקודות רבות בעולם בשנים האחרונות ניתן לעשות הרבה מאד דברים. החל מבישול, דרך חימום והסקה, מקור אנרגיה לכלי רכב ומה לא בעצם. הגז הטבעי הוא אחד המשאבים החשובים ביותר בשנים האחרונות ולא פלא שהוא תופס יותר ויותר כותרת בעיתונים ובאתרי האינטרנט.

אנרגיה סולארית

בדומה לגז הטבעי, גם כאן מדובר בניצול של משאב טבע שעוזר בצמצום הזיהום ופליטת עשן וגזים רעילים. בעזרת השמש ניתן להפיק חשמל בצורה רבה ויעילה מבלי לשרוף פחם ולזהם ואם בעבר זה דבר מה שנעשה רק במפעלים ובחברות גדולות, הרי שהיום ניתן כבר להתקין מערכות סולאריות יעילות כמעט בכל משק ביתי ולהביא לחיסכון משמעותי בצריכת החשמל.

אלו הם על רגל אחת, כמה תחומים משמעותיים בהם האדם מנצל את הטבע כראוי לצרכיו. נותר רק לקוות כי האנושות תשכיל לנצל את משאבי הטבע מבלי לכלות אותם ומבלי לפגוע בפלנטה שלנו, הבית היחיד שיש לנו למעשה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

תוספי תזונה

תוספי תזונה – למה הם משמשים?

בעידן של היום אנשים רבים סובלים מחוסרים תזונתיים אשר נובעים משתי סיבות עיקריות. הראשונה היא צריכה של מזונות ומשקאות שפוגעים בספיגה של ויטמינים ומינרלים חיוניים, כמו קפאין וגלוטן. הסיבה השנייה קשורה באי צריכה מספקת של מזונות עתירים בערכים תזונתיים שמועילים

קרא עוד »
מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים – כיצד בוחרים מדרסים בצורה נכונה

חיילים בכל היחידות והתפקידים נדרשים לנעול נעליים צבאיות, נעליים שמותאמות לשירות בשטח, אלא אם יש להם פטור מיוחד אשר מאפשר להם לנעול נעליי ספורט. עבור חיילים רבים הנעליים ואופי השירות, בוודאי אם הם עושים תפקיד קרבי, גורם להם להתמודד עם

קרא עוד »
עושים כושר בבית

עושים כושר בבית – 3 אביזרים שהם פשוט MUST

אימוני כושר באמצעות חגורות כושר תופס תאוצה רבה, לאור נוחותם של האימונים מצד אחד והתוצאות המצוינות מצד שני. לקוחות רכשו סוגים שונים של גומיות התנגדות באתר fitbander כדי ליהנות מאימונים בכל מקום ובכל זמן. בבית, בחדר הכושר, בפארק, בפיקניק ועוד.

קרא עוד »