מושב עיסוי שיאצו – איך בוחרים נכון?

אם מעולם לא עשיתם עיסוי מקצועי, לנסות להבין איזה סוג טיפול יתאים לכם יכול להרגיש די מפחיד. ישנן טכניקות מסוימות להפגת כאבים, בעוד שאחרות – נהדרות להרפיה. חלקם עושים פלאים כדי להיפטר ממתח, בעוד שאחרים שואפים למתוח שרירים דחוסים. 

מושב עיסוי שיאצו – איך בוחרים נכון?

אז עם כל כך הרבה אפשרויות לבחירה, כיצד ניתן לדעת איזה מושב עיסוי שיאצו הכי מתאים לכם? הרכבנו את הגיליון / מאמר הזה, כדי לעזור לכם להחליט.

עיסוי שוודי

עיסוי שוודי היא סוג הטיפול הנפוץ ביותר וזה מבוא נהדר לטיפול בעיסוי. בעזרת משיכות ארוכות וסוחפות, המטפל שלכם יחמם את שריריכם ואז ישתמש בטכניקות לישה וגלגול כדי למקד מתח באזורים מסוימים. 

אנשים אוהבים עיסויים שוודים להקלה במתח והרפיה, שכן השונות בטכניקות זו, יכולה לעזור להקל על שרירים מתוחים ולהרגיע את הגוף.

עיסוי באבנים חמות

אבן חמה: אם אתם אוהבים את הרעיון של עיסוי מרגיע אבל גם אתם רוצים משהו קצת יותר מרגיע, עיסוי באבנים חמות עשוי להיות ההתאמה המושלמת עבורכם. 

עיסוי זה מיישם משיכות של עיסוי שוודי עם אבנים מחוממות וחלקות ולא רק על הידיים. החום מהאבנים מועבר לשרירים, מה שמשחרר אותם ומאפשר חדירה טובה יותר של הטכניקה הכוללת. זהו עיסוי נהדר לאנשים שנהנים מלחץ בינוני ומחפשים משהו מרגיע שעדיין ישחרר אזורי מתח.

רקמה עמוקה – עיסוי ברמה אחרת

אם אתם מחפשים משהו עם קצת יותר חוצפה, עיסוי רקמות עמוק, עשוי להיות ממש בסמטה שלכם. עיסוי מסוג זה הוא נהדר לאזורים מסוימים של כאב ועובדים על ידי הפעלת לחץ עמוק על שרירים מסובכים כדי להקל על נקודות כאב משמעותיות.

קראו גם על מכשירי עיסוי חשמליים בלינק https://relax-market.co.il/he/products/ruchnyie-massazheryi