מה צריך לדעת על טיפול רגשי CBT?

טיפול רגשי CBT?

בעידן הנוכחי יש אינספור שיטות ודרכים שמתפתחים עדיין. אלו מציעים פתרונות למצבים שונים וחותרים להוביל כל אחד מאתנו אל האושר ואל ההצלחה שלו. אחת השיטות הפופולאריות ששמן נישא ברבים הינו טיפול רגשי CBT עם מעיין ביטון. וכדאי להבין מהי השיטה וכיצד מתנהל הטיפול. וזאת כדי להסיק לאילו מקרים עשוי הטיפול להביא תועלת ומתי כדאי להתחיל טיפול כזה.

טיפול רגשי – קוגניטיבי התנהגותי

כל אדם מורכב ממערכות שונות שעובדות בסנכרון זו עם זו. המערכת הקוגניטיבית הינה המערכת השכלית בשפת העם, מערכת שמקבלת החלטות וקובעת עובדות. אך אצל כל אחד יש מקרים בהם השכל מחליט החלטה כלשהי, אך מסיבות שונות האדם אינו פועל בהתאם. התקבלה החלטה אך יש מעכבים רגשיים והתנהגותיים שתוקעים מקלות בגלגלים ומעכבים את יישום ההחלטות. אלו יכולים להיות זיכרונות מהעבר, חוויות לא נעימות, מחשבו סובייקטיביות על אודות עובדות וכן הלאה. כמובן שאלו כוחות מפריעים שמונעים הצלחה ולא מאפשרים לאדם לפעול על פי ההבנה האישית שלו. מה עושים במצב זה?

טיפול מתאים לשחרור מהתקיעות הזו

כדי לשחרר את התקיעות הזו ולאפשר לכל אדם באשר הוא לשאת כנפיים ולהמריא לכיוון של הצלחה, צריך לעבור טיפול ממוקד מטרה אשר מכוון לנקות את העובדות ואת ההבנות מכל מה שנצמד אליהם במהלך השנים. וכך לאפשר לאדם לפעול על פי השכל וההבנה שלו. זו שיטה מוצלחת ומומלצת שפותחת שערים של הצלחה לאנשים במצבים שונים. הטיפול מתאים לילדים, בני נוער וגם למבוגרים. והוא יכול לשחרר חרדות, לפרוץ תקיעות ולפתור בעיות נוספות. מסתבר כי מטפלים מוצלחים בשיטת CBT אכן מביאים תועלת עצומה למטופלים שלהם, וסוללים יחד אתם מסלול של הצלחה והשגת מטרות באופן בהיר ויעיל.

קראו על טיפול רגשי מרחוק באתר של מעיין ביטון

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

תוספי תזונה

תוספי תזונה – למה הם משמשים?

בעידן של היום אנשים רבים סובלים מחוסרים תזונתיים אשר נובעים משתי סיבות עיקריות. הראשונה היא צריכה של מזונות ומשקאות שפוגעים בספיגה של ויטמינים ומינרלים חיוניים, כמו קפאין וגלוטן. הסיבה השנייה קשורה באי צריכה מספקת של מזונות עתירים בערכים תזונתיים שמועילים

קרא עוד »
מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים – כיצד בוחרים מדרסים בצורה נכונה

חיילים בכל היחידות והתפקידים נדרשים לנעול נעליים צבאיות, נעליים שמותאמות לשירות בשטח, אלא אם יש להם פטור מיוחד אשר מאפשר להם לנעול נעליי ספורט. עבור חיילים רבים הנעליים ואופי השירות, בוודאי אם הם עושים תפקיד קרבי, גורם להם להתמודד עם

קרא עוד »
עושים כושר בבית

עושים כושר בבית – 3 אביזרים שהם פשוט MUST

אימוני כושר באמצעות חגורות כושר תופס תאוצה רבה, לאור נוחותם של האימונים מצד אחד והתוצאות המצוינות מצד שני. לקוחות רכשו סוגים שונים של גומיות התנגדות באתר fitbander כדי ליהנות מאימונים בכל מקום ובכל זמן. בבית, בחדר הכושר, בפארק, בפיקניק ועוד.

קרא עוד »