איך ניתן לממש ביטוח סיעודי?

למרות שאף אחד מאתנו לא רוצה לחשוב על כך, כולנו עלולים להפוך להיות סיעודיים. זו גם הסיבה שבגללה כולנו עושים ביטוח סיעודי, שכן אנחנו לא באמת יודעים מה יוליד יום ולאיזו עזרה נזדקק. אתם תוהים איך ניתן לממש ביטוח סיעודי ורוצים לעזור לקרוב משפחה שנמצא במצב כזה? עיינו במאמר שלפניכם. 

את מי תובעים? 

בבואנו לענות על השאלה בנוגע למימוש ביטוח סיעודי צריך להבחין בין שני ביטוחים שונים. במקרה הראשון אנחנו תובעים למעשה את חברת הביטוח שאצלה עשינו ביטוח סיעודי, ואילו במקרה השני נתבע את הביטוח הלאומי.

מה צריך להוכיח כדי לקבל עזרה? 

כאשר מדברים על שאלות כמו איך ניתן לממש ביטוח סיעודי, חשוב להבין שהנקודה המשמעותית ביותר היא המצב של המבוטח. עד כמה הוא זקוק לעזרה בחיי היומיום שלו ואיזה פעולות הוא לא מסוגל לבצע לבד? בין אם מדובר על תביעת ביטוח סיעודי מחברת ביטוח כזו או אחרת ובין אם מדובר על תביעת הביטוח הלאומי, המבוטח יצטרך להיבדק. בדרך כלל יגיע איש מקצוע לביתו כדי לברר ולבדוק עד כמה המבוטח זקוק לעזרה בביצוע פעולות יומיומיות. 

למה כדאי לקבל עזרה בסיטואציה כזאת? 

אין ויכוח על כך שתוכלו למצוא מידע רב בנושא כמו איך ניתן לממש ביטוח סיעודי. תוכלו גם לנסות להתמודד בכוחות עצמכם מול חברות הביטוח השונות. עם זאת, בפועל אנחנו רואים שזה מאוד לא פשוט. חברות הביטוח עלולות לגרור אתכם זמן רב מידי ולא לתת לכם את הזכויות הבסיסיות שמגיעות לכם. לכן, אם אתם רוצים להימנע ממצב כזה ואם אתם רוצים לקבל סיוע כמה שיותר מקצועי, רצוי שתיעזרו בחברה למימוש זכויות רפואיות. יש היום חברות שזו בדיוק המומחיות שלהן: לסייע למבוטחים לקבל את מה שמגיע להם, אז למה שלא תפנו אל חברה מקצועית שכזו? 

>> מחפשים מידע על תסמונת התעלה הקרפלית? היכנסו ללינק