מדרסים לחיילים – כיצד בוחרים מדרסים בצורה נכונה

מדרסים לחיילים

חיילים בכל היחידות והתפקידים נדרשים לנעול נעליים צבאיות, נעליים שמותאמות לשירות בשטח, אלא אם יש להם פטור מיוחד אשר מאפשר להם לנעול נעליי ספורט. עבור חיילים רבים הנעליים ואופי השירות, בוודאי אם הם עושים תפקיד קרבי, גורם להם להתמודד עם בעיות שונות בכף הרגל במהלך שירותם הצבאי. 

אחד הדברים שאנחנו עדים לו בקרב לא מעט חיילים, אלה פגיעות שונות בכף הרגל וכתוצאה מכך ביציבות וביכולת לעמוד לאורך זמן מבלי לחוש כאב. על מנת להתמודד עם הבעיה בצורה נכונה ויעילה, הרי שעל החיילים להשתמש במדרסים מתאימים. 

חברות שונות שמתמחות בייצור ושיווק מדרסים, מציעות בין היתר מדרסים לחיילים. מדובר במדרסים אשר מותאמים לצרכים שלהם, בין אם זה על פי הגיל שלהם, מצבם הרפואי ובפרט מצב כפות הרגליים שלהם, וכן על פי סוג הנעליים שהם אמורים לנעול. בפרט זה נכון לגבי חיילים קרביים אשר נדרשים לנעול כל הזמן נעליים צבאיות. 

כיצד רוכשים מדרסים לחיילים

לפני שנסביר כיצד רוכשים בפועל מדרסים כללית, צריך לציין יש מקומות בהם ניתן לקבל הנחות שונות בהצגת חוגר או בתנאים אחרים. זה חשוב, מאחר וכך ניתן לחסוך באופן משמעותי בעלות המדרסים. 

ניתן לרכוש מדרסים במכונים וחנויות שמתמחות בנושא. שם אפשר לבצע אבחון של כף הרגל ולהחליט מה יהיה סוג המדרס, הגודל שלו, וכיצד יהיה ניתן להשתמש בו. מאחר והמדרסים אמורים להתאים לנעליים צבאיות, אז יהיה נכון לבחון את המדרס בתוך נעל צבאית ולא נעל רגילה, בהכרח. 

יש לקחת בחשבון שזה עלול לקחת מעט זמן, עד שיהיה ניתן להתרגל למדרס ולכן צריך להשתמש בו מספר פעמים, לפני שמניחים אותו בתוך נעליים צבאיות ולהשתמש בה בשטח. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

תוספי תזונה

תוספי תזונה – למה הם משמשים?

בעידן של היום אנשים רבים סובלים מחוסרים תזונתיים אשר נובעים משתי סיבות עיקריות. הראשונה היא צריכה של מזונות ומשקאות שפוגעים בספיגה של ויטמינים ומינרלים חיוניים, כמו קפאין וגלוטן. הסיבה השנייה קשורה באי צריכה מספקת של מזונות עתירים בערכים תזונתיים שמועילים

קרא עוד »
מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים – כיצד בוחרים מדרסים בצורה נכונה

חיילים בכל היחידות והתפקידים נדרשים לנעול נעליים צבאיות, נעליים שמותאמות לשירות בשטח, אלא אם יש להם פטור מיוחד אשר מאפשר להם לנעול נעליי ספורט. עבור חיילים רבים הנעליים ואופי השירות, בוודאי אם הם עושים תפקיד קרבי, גורם להם להתמודד עם

קרא עוד »
עושים כושר בבית

עושים כושר בבית – 3 אביזרים שהם פשוט MUST

אימוני כושר באמצעות חגורות כושר תופס תאוצה רבה, לאור נוחותם של האימונים מצד אחד והתוצאות המצוינות מצד שני. לקוחות רכשו סוגים שונים של גומיות התנגדות באתר fitbander כדי ליהנות מאימונים בכל מקום ובכל זמן. בבית, בחדר הכושר, בפארק, בפיקניק ועוד.

קרא עוד »