מדרסים לחיילים – כיצד בוחרים מדרסים בצורה נכונה

חיילים בכל היחידות והתפקידים נדרשים לנעול נעליים צבאיות, נעליים שמותאמות לשירות בשטח, אלא אם יש להם פטור מיוחד אשר מאפשר להם לנעול נעליי ספורט. עבור חיילים רבים הנעליים ואופי השירות, בוודאי אם הם עושים תפקיד קרבי, גורם להם להתמודד עם בעיות שונות בכף הרגל במהלך שירותם הצבאי. 

אחד הדברים שאנחנו עדים לו בקרב לא מעט חיילים, אלה פגיעות שונות בכף הרגל וכתוצאה מכך ביציבות וביכולת לעמוד לאורך זמן מבלי לחוש כאב. על מנת להתמודד עם הבעיה בצורה נכונה ויעילה, הרי שעל החיילים להשתמש במדרסים מתאימים. 

חברות שונות שמתמחות בייצור ושיווק מדרסים, מציעות בין היתר מדרסים לחיילים. מדובר במדרסים אשר מותאמים לצרכים שלהם, בין אם זה על פי הגיל שלהם, מצבם הרפואי ובפרט מצב כפות הרגליים שלהם, וכן על פי סוג הנעליים שהם אמורים לנעול. בפרט זה נכון לגבי חיילים קרביים אשר נדרשים לנעול כל הזמן נעליים צבאיות. 

כיצד רוכשים מדרסים לחיילים

לפני שנסביר כיצד רוכשים בפועל מדרסים כללית, צריך לציין יש מקומות בהם ניתן לקבל הנחות שונות בהצגת חוגר או בתנאים אחרים. זה חשוב, מאחר וכך ניתן לחסוך באופן משמעותי בעלות המדרסים. 

ניתן לרכוש מדרסים במכונים וחנויות שמתמחות בנושא. שם אפשר לבצע אבחון של כף הרגל ולהחליט מה יהיה סוג המדרס, הגודל שלו, וכיצד יהיה ניתן להשתמש בו. מאחר והמדרסים אמורים להתאים לנעליים צבאיות, אז יהיה נכון לבחון את המדרס בתוך נעל צבאית ולא נעל רגילה, בהכרח. 

יש לקחת בחשבון שזה עלול לקחת מעט זמן, עד שיהיה ניתן להתרגל למדרס ולכן צריך להשתמש בו מספר פעמים, לפני שמניחים אותו בתוך נעליים צבאיות ולהשתמש בה בשטח.