מכשיר עיסוי לרגליים – אחרי יום עבודה קשוח

אחרי יום עבודה קשוח, אין כמו להגיע הביתה ולהניח את הרגליים בתוך מכשיר עיסוי לרגליים. הרגליים העייפות יקבלו אנרגיה עוצמתית והתחושות הלא נעימות של הרגליים העייפות ייעלמו כמעט לחלוטין.

מכשיר לעיסוי רגליים

המכשיר החדשני לעיסוי רגליים מבצע כמה וכמה פעולות של עיסוי ברגליים. כיוון שמדובר בכמה פעולות שונות, האפקט הכללי הוא משמעותי ביותר. ארבעת הרולרים מבצעים עיסוי של לישה, רטט, בלחץ ועיסוי נורמטיבי של הרגליים והעקבים עד הקרסול. יש אפשרות לסווג את רמת העוצמה על פי רצונו של מקבל העיסוי, דרגה נמוכה, בינונית או בעוצמה גבוהה. 

התחושות לאחר עיסוי הרגליים 

העיסוי מסייע מאד לרגליים העייפות כיוון שמדובר בכיוונים שונים של עיסוי וכולם יחד עוזרים להפגת העייפות מהרגליים. מדובר בתוכנות אשר פועלות באופן אוטומטי ואין צורך בביצוע של הכוונה מיוחדת, פשוט להניח את הרגליים וליהנות מהעיסוי המפנק. לעיסוי יש גם אפקטים בריאותיים כיוון שנוצר שיפור מהותי של זרימת הדם ברגליים ונוצרת החלמה של רקמת השריר. 

קראו על השילוב המושלם של מכשיר עיסוי לרגליים עם כורסאות מסאז' >>>

עייפות של הרגליים 

לאורך היום נמצאים בעבודה, הולכים ממקום למקום, עומדים פרקי זמן ארוכים על הרגליים ובאופן טבעי הרגליים מתעייפות מאד. יש כאלו שנוהגים להניח את הרגליים במקום גבוה, כדי לאפשר להן לנוח, אך פעולה זו אינה מספיקה כשהרגליים עייפות מאד.

לכן האופציה המועדפת היא לרכוש מכשיר עיסוי רגליים בטיב מעולה אשר מבצע כמה פעולות בבת אחת וכך לאחר כמה דקות של עיסוי מאסיבי מרגישים שינוי דרמטי. הרגליים כבר לא עייפות ואפשר לקום ולבצע את כל הפעולות הנורמטיביות היום יומיות. זאת כיוון שאין השלכות של יום העבודה הקשה וזאת לעומת העייפות העצומה של הרגליים, עם החזרה ממקום העבודה.