מה הסכנות בצריכת אבקות חלבון

מה הסכנות בצריכת אבקות חלבון

אבקת חלבון זהו תוסף תזונה שמקבל הרבה אהדה ציבורית. מדובר בתוסף שמחולל פלאות במיוחד בקרב הספורטאים, אך לא רק. אנחנו מוצאים כי גם בקרב אנשים רגילים מהשורה יש כאלה הצורכים את אבקת החלבון מסיבות שונות והם בהחלט נהנים משדרוג באיכות החיים. אך לפני שהדבר הופך להיות לסחף ציבורי, חשוב לעצור ולבדוק האם באבקת החלבון יש רק תועלת? האם אין בצריכה של אבקת החלבון כל בעיה ואפשר לצרוך את המוצר באופן חופשי?

אז זהו שזה לא כל כך פשוט. יש בהחלט בעיה לצרוך באופן חופשי ללא חשבון את אבקת החלבון וחשוב לדעת את הדבר.

אבקת חלבון – אסור להגזים!

אז נכון אבקות חלבון All in זהו תוסף חיוני עבור כל אחד מאתנו ובמיוחד עבור ספורטאים או מתאמנים שרוצים להשפיע על מסת השריר. אך חשוב לדעת כי לאבקת החלבון יש גם חסרונות.

אם לא נכיר אותם ולא נהיה מודעים אליהם, אנחנו עשויים למצוא את עצמנו ניזוקים בעקבות הצריכה המוגברת והבלתי אחראית של אבקת החלבון.

חומרים מזיקים

חשוב לדעת כי ישנן אבקות חלבון המכילות בין היתר גם חומרים מזיקים. סטרואידים ועוד חומרים שונים שאף אחד מאתנו לא היה רוצה להכניס לפה ובמיוחד לא כמוצר בריאות או תוסף מזון.

צריכה מוגזמת

מלבד הבעיה בהרכבים הבעייתיים של אבקת החלבון המסוימות, גם במוצרים שם אין את התוספות המזיקות והמיותרות, עדיין ישנה הבעייתיות של צריכה מוגזמת. למרות שמדובר בחלבון שזה למעשה אחד מאבני הבניין של גוף, עדיין אסור להגזים בצריכה בלתי מבוקרת. העומס הנוצר על הכליות לצורך פירוק החלבון עשוי להוביל לפגיעה קשה ואף אחד לא רוצה שדבר כזה יקרה.

נעשו מחקרים רבים על הנושא של צריכת החלבון ביחס להשפעה שלו על הגוף והתברר כי הצריכה המוגזמת משפיעה גם על מערכת השלד. כיו אפשר להאשים את צריכת החלבון המוגזמת שמשפיעה על מחלת אוסטאופורוזיס. כלומר על בריחת סידן מהעצמות.

אמנם קיימת ההוראה ליטול בנוסף לאבקת החלבון של Allinpro גם סידן. אך הבעיה היא שלא כולם יודעים על ההוראה הזו ומובן שלא כולם מקיימים אותה.

אז טלו את התוסף אך היו ערניים!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

טבעונות למתחילים

טבעונות למתחילים: השילוב בין אורח חיים בריא, טבעונות וספורט

מי שבוחר באורח חיים טבעוני, מבצע בחירה לא קלה. שכן מוצרים שמכילים מזון מן החי תורמים לא מעט לבניית עצמות. זאת באמצעות חלבון, סידן וברזל שנמצאים בבשר דגים, גבינות וביצים. את בניית השרירים שאנו מנסים להעצים באימון, מספק מזון מן

קרא עוד »
פורמולת הרזייה

פורמולת הרזייה לירידה במשקל

בשוק, קיימים תוספים שונים אשר מכסים באופן כמעט שלם את כל סוגי החומרים אשר מרכיבים את הגוף שלנו. מוויטמינים ועד ברזל ומינרלים אחרים, מתוספי חלבונים ועד הורמונים, כיום ניתן להוסיף לגוף את כל הרכיבים שלו מבחוץ, לעיתים באופן משולב אשר

קרא עוד »
טיפול מגע

במה שונה טיפול מגע מטיפול פסיכולוגי רגיל

האנושות היום הפכה להיות מודעת הרבה יותר מאשר בעבר. אם עד לפני שנים לא רבות  נמנעו אנשים מלגשת לטיפול פסיכולוגי או רגשי בגלל שכל מי שאכן עשה זאת מיד תויג כאדם בעייתי, הרי שהיום אנחנו עדים לכך כי בשיח החופשי

קרא עוד »